Las, namioty, obĂłz harcerski. Ile to juĹź lat? Tak, najstarsi ludzie nie pamiÄtajÄ . Matki dorosĹych dzieci mĂłwiÄ : – Mnie jeszcze wtedy nie byĹo na Ĺwiecie. – A dla mnie te obozy na przeĹomie lat piÄÄdziesiÄ tych i szeĹÄdziesiÄ tych jakby byĹy wczoraj… Opowiadam czasem mojej kadrze, czasem harcerzom, jak wtedy byĹo. Lepiej? Gorzej? Na pewno inaczej. Od…