Czytam przeglÄ d wiadomoĹci. MiÄdzy róşnymi mniej i bardziej waĹźnymi skromna informacja – pod WarszawÄ rozbiĹ siÄ samolot, zginÄ Ĺ pilot. Cóş, nic nadzwyczajnego, czÄĹciej czytamy o Ĺmierci na szosach, ale piloci teĹź ginÄ . PatrzÄ jednak na tego newsa i oczom nie wierzÄ. Tym, ktĂłry odszedĹ do lepszego ze ĹwiatĂłw, a odejĹÄ na pewno nie chciaĹ, jest…